انقلاب در ایران

 

 

شیرزنان ایران جهان را برعلیه رژیم ملایان بسیج  کردند

 

مبارزات مردم ایران با رژیم مزدورووابسته اسلامی همانند سالهای گذشته بعلت اختلاف طبقاتی فاحش درجامعه، گرانی و بالا رفتن قیمت‌ کالاهای اساسی، بیکاری، فقر و خصوصا فساد مالی سران رژیم قتل وغارت خمینی در چهار دهه اخیر آغازشده است. این امردر مدت زمان کوتاهی  بدنبال کشتن مهسا امینی وبه گلوله بستن سایر جوانان شجاع ومبارزایران بدست جلادان حکومت اسلامی شدت گرفت . مردم محروم ایران که سال‌هاست زیر یوغ استبداد حکومت اسلامی شاه االله کمر راست نمی کنند، اینبار پس از 43 سال به طور بی سابقه ای به پا خواسته وبا شعارهایی در حمایت از زندانیان سیاسی وبا شعار مرگ بر خامنه ای وبه آتش کشیدن عکسهای خمینی طلسم تقدس اسلام ، امام وخدا را درایران  شکستند. این رنسانس ایران ناگزیرپس از گذشت 1400 سال تحقیر مردم ایران توسط اعراب با اندیشه های فاشیستی وضد بشری اسلام  و الله مکه تسویه حساب تاریخی می کند. همانطور که شاهد هستیم امروزه در اکثر شهرهای ایران و نیزهمچنین در بیشتر شهرها وپایتختهای جهان تظاهرات واعتراضات وسیعی درپیشتیبانی وحمایت ازجنبش  انقلابی مردمی ایران علیه رژیم فاسد ملایان در جریان است . رژیم خون خوار وآدمکش ملایان درشرایط حاضرراه فراری به جز تسلیم در برابر خواسته های بحق مردم ایران ندارد. هر روز دامنه مبارزات واعتراضات دانشجویان معلمین وکارگران در مقابل با ارتش به دندان مسلح بورژوازی اسلامی به سرکردگی آخوند های منفور شدت می گیرد. به موازات این خیزشها واعترضات مردم در داخل کشور، در خارج از مرزهای ایران هم هنرمندان و سیاستمداران و روزنامه نگاران بسیاری در کشورهای مختلف جهان یک صدا در پشتیبانی ودفاع ازمردم ایران بر آمده وحکومت اسلامی ایران را یک ننگ وسرزنش تاریخی می خوانند.در این رابطه رسانه‌های اجتماعی و فرهنگی وبرخی از گروها رادیو تلوزیون  وسیاستمداران  احزاب مختلف به ویژه در اروپا نقش مهمی در انعکاس این خیزش‌ مردمی وافشای جنایات آخوندهای قاتل در ایران ایفا می‌کنند.

بر اساس گزارش سازمان های حقوق بشری، تا 5 دسامبر 2022، حداقل 400 نفر در اعتراضات ایران علیه رژیم خمینی کشته شده اند.  بنابرآماروداده های سازمان حقوق بشر ایران در سه ماه گذشته بیش از 380 نفر در ایران کشته شده که 58 نفر زیر سن قانونی (46 پسر و 12 دختر) ثبت شده است.البته باید اذعان داشت که اعتراضات و مبارزات سیاسی وخیابانی علیه رژیم اسلامی در ایران همیشه وجود داشته است. این بار اما کشتن مهسا امینی جرقه ای بود بر پیکر فاسد رژیم اسلامی . دراین رابطه اطلاعات بدست  آمده از درون ایران حاکی از آنستکه به احتمال قوی، مهسا امینی در 25 شهریور براثر شکنجه و فشارهای نیروهای امنیتی رژیم خامنه ای در تهران درگذشته است. درجریان مبارزات خلق ایران علیه رژیم اسلامی تاکنون چندین هزار نفر بی دلیل وبدون مدرکی دستگیر وزندانی شده و دهها جوان به دلیل شرکت در تظاهرات ضد حکومتی ومخالفت با خامنه ای به چوبه دار سپرده شده اند. حتی گزارش شده استکه  بسیاری از زنان ودختران دستگیر شده معترض توسط عوامل رژیم مورد آزار جنسی وروحی قرارگرفته اند. به طورکلی جامعه ایران بیش ازهرزمان دیگری به دو دسته طبقاتی فقیر وثروتمند تقسیم شده است. از یک سو میلیون ها جوان تحصیل کرده بیکارواز طرف دیگر یک طبقه ثروتمند وابسته به در بار خامنه ای که با تملک بر ثروت عمومی جامعه خون میلیون ها نفر از مردم فقیر ایران را در شیشه کرده است.از یک طرف دستمزد کارگران و معلمان به سرعت کاهش می یابد ، ولی هزینه  مایحتاج روزمره مردم شامل دارودرمان و مسکن وخوراک به شدت در حال افزایش است. بازاربورس وبانک های ایران ورشکسته اند وبسیاری از شرکت های خارجی هم اکنون از تجارت ایران خارج می شوند.

 در مورد فروش مهمترین منابع ومیدان های نفت و گاز و همچنین استخراج معادن طلا و سایر منابع طبیعی ایران ویا اوضاع واحوال سیاسی واقتصادی کشورحاکمان چین و روسیه در پکن ومسکو تصمیم می گیرند و آخوندها منفورو مقامات بی لیاقت ایرانی مطلقاً هیچ تأثیرودخالتی در تصمیم گیری  اربابان خود ندارند. آنها دست نشانده و تابع ومطیع دستورات رئیس وارباب هستند. از نظر نظامی وفروش اسلحه، روس ها در ایران دستی فرا تر از چینی ها ودیگران برآتش خون ریزی خلق دارند.

در این رابطه به قرار اطلاع بسیاری از تجهیزات نظامی وصنعتی که روسیه از دهه 80 تا به امروز به ایرانی ها فروخته است ، منسوخ و غیرقابل استفاده می باشد، اما درعوض ایران از نظر اقتصادی بازار بسیار مهمی برای فروش کالاهای چینی بشمار می آید. به طوریکه حتی در روابط تجاری بین دو کشور، کفن مرده ، مهر نماز و تسبیح از چین به ایران صادر می شود.درمقابل واگذاری میدان گازی دریای خزر وبخشش امتیازهای 99 ساله صید ماهی درآبهای جنوب و شمال  ونفت ارزان قیمت به چینی ها ارزش صدورکفن مرده وتسبیح برای فریضه نمازرا در روابط بازرگانی وترازوی معاملات دوجانبه بین دو کشوریکسان می کند. در مجموع بسیاری از محصولاتی که از چین به ایران وارد می شود، کیفیتی نازل داشته وبعد از مدت کوتاهی به درد زباله میخورند. برعکس، ایران سالانه میلیون‌ها بشکه نفت وسایر محصولات  صادراتی از جمله خاویار، فرش وخشگبار را زیرقیمت بازار جهانی به چین صادر می‌کند. از نظر فرهنگی هم وضعیت بهتر از آن چیزی نیست که در سطح اقتصادی و سیاسی در حال مشاهده است.معمولا تمرکز وتاکید رژیم اسلامی برآیات قرآن واجرای قوانین اسلامی برای این است تا ایران وایرانی را در قفس تنگ وتاریک مذهب اسلام زندانی نگهدارد . زیرا این اسلام استکه با تکیه بر دستورات خدای رحمان سراز بدن کافرجدا می سازد. حال همان قدرت های جهانی که این رژیم خونخوار وآدمکش را در سال 1979 با بردن شاه از کشوربه ایران آوردند، باید این نطفه طاعون زده  وسرطانی را ازایران خارج نمایند.

مردم ایران دیگر هیچ حکومت دینی یا سلسله پادشاهی را تحمل نمی کنند. شایسته انسان امروزی نیست که در این زمان زیر پرچم الله اکبر اعراب زندگی کند. این الله نژادپرست و امامان فاشیست وآیت الله های ریزودرشت فاسد باید از زندگی مردم جهان حذف شوند. یقیناً آن وقت استکه با سقوط رژیم آخوندها ومحو اسلام از پیکر ایران استثمارزده نه تنها میلیون ها انسان از بند اسلام رهایی خواهند یافت، بلکه با حذف اسلام از جهان و استقرار حکومتی های دموکراتیک  آینده مردم جهان دورنمای تازه ای خواهد یافت. از این نظربه طبع این رویداد تاریخی یعنی مرگ رژیم اسلامی درایران مطمئنا بسیاری از گروه های تروریستی در کشورهای آسیایی و آفریقایی از دور کشتارمردم جهان خذف خواهند شد. طبق گزارش آژانس انرژی اتمی، ایران در حال حاضر 43 کیلوگرم اورانیوم 60 درصد غنی شده دارد، در حالی که حداقل 80 درصد برای ساخت سلاح هسته ای لازم است . امید است خلق ایران وافکارعمومی جهان به رژیم ملایان این اجازه را ندهند که به سلاح هسته ای و بدین وسیله به سلاح کشتارجمعی دسترسی یابد. در آخر از همه آزادیخواهان ودمکرات های جهان می خواهیم تا مردم ایران را در برابر روس های آدمکش  و آخوندها آدمخوار تنها نگذارند، مردم ایران برای حذف این فاشیست های مذهبی به هر حمایت و کمکی در جهان نیاز دارند.

زنده باد همبستگی جهانی     پیش بسوی سوسیالیسم  وآزادی

 

رژیم خونخوار اسلامی هیچ راه فراری به جز تسلیم در برابر خواسته های به حق خلق ایران ندارد

.........................................................................................................................................................................................................

 Home Farsi German